Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
lodówka whirpool - opinie?ostatecznie wybrałam co innego :-)
Idz do strony 1, 2  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
lodówka whirpool - opinie?ostatecznie wybrałam co innego :-)
Autor Wiadomosc
maarthaa
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 16 Wrz 2002

Post lodówka whirpool - opinie?ostatecznie wybrałam co innego :-) Odpowiedz z cytatem
ma któraś z was lodówkę whirpool? jak się sprawuje? podobno są głośne?

Ostatnio zmieniony przez maarthaa dnia Wto Lut 28, 2006 19:49, w calosci zmieniany 1 raz
Sro Lut 15, 2006 20:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Adres AIM Numer ICQ
Kaledonia
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 23 Wrz 2005
Skad: LDZ->GDA->Norwegia

Post Odpowiedz z cytatem
Mamy lodówkę Whirlpool.Jest głośna i bardzo awaryjna(popsuła się kilka razy już).Aha-mówię o modelu do zabudowy,nie znam wolnostojącej.
Pralka tej firmy również awaryjna była,bo po 6 latach trzeba było ją wyrzucić(wiele napraw) Evil or Very Mad
Sro Lut 15, 2006 20:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Fosia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 04 Paz 2003
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Rodzice maja juz ladnych kilka lat. Raz cos tam sie popsulo, ale naprawili i dalej pierze.

You'll never get to Heaven if you're scared of getting high ....
Sro Lut 15, 2006 21:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
@madulka
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 22 Sty 2004
Skad: łódzkie...

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam lodówkę Whirpoola ARC 5550, wolnostojącą.
Mamy ją dopiero 1,5 roku, ale jak dotej pory jest oki smile.gif
Nie jest też głośna.
Najbardziej odpowiada mi w niej duży 3-komorowy zamrażalnik i taka specjalna półka w lodówce na napoje wink.gif

Sro Lut 15, 2006 21:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
maarthaa
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
Fosia napisala:
Rodzice maja juz ladnych kilka lat. Raz cos tam sie popsulo, ale naprawili i dalej pierze.

lodówka?? grin.gif

właśnie chodzi mi o wolnostojącą
zależy mi żeby była cicha bo mam aneks kuchenny
Sro Lut 15, 2006 21:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Adres AIM Numer ICQ
Gosiak
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 28 Wrz 2002
Skad: z innej bajki

Post Odpowiedz z cytatem
Fosia napisala:

hahaha

Sro Lut 15, 2006 21:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Fosia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 04 Paz 2003
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
maarthaa napisala:
Fosia napisala:

lodówka?? grin.gif

...

hahaha

Zmeczenie materialu grin.gif

Siostry maja taki lodowki, jedna jest zadowolona, druga klnie na czym swiat stoi Very Happy

You'll never get to Heaven if you're scared of getting high ....
Sro Lut 15, 2006 21:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Xenia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 26 Sie 2004
Skad: 51°N 17°E

Post Odpowiedz z cytatem
My właśnie kupiliśmy Whirpoola do zabudowy Rolling Eyes

Rodzice mają wolnostojącą i na samym początku zepsuł się termostat.

Fachowiec powiedział nam, ze Whirpoole jak już psują się to na samym początku. Chyba coś w tym jest Rolling Eyes
My jesteśmy dobrej mysli.

Sro Lut 15, 2006 21:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
ratajaga
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 07 Cze 2005
Skad: wielkopolska

Post Odpowiedz z cytatem
Mam wolnostojącą od 3 lat i jestem bardzo zadowolona. Teściowa ma taką samą i już miała ymienianą z serwisu na nową - cały czas się z nią coś działo Very Happy

Sro Lut 15, 2006 21:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Milenka
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 21 Maj 2004

Post Odpowiedz z cytatem
niestety nie polecam lodówek Whirlpoola - jedne z najbardziej awaryjnych

wspominany juz tutaj model ARC 5550 lub ARC 5551 a także 5520/5521 - najczęstsze przyczyny awarii - rozszczelnienia, palenie się lodówki od środka (drzwi źle dolegają i nie gaszą światła i od nagrzania żarówki w środku wszystko się wytapia), uszkodzenia uszczelek

wszystkie te awarie są oczywiście usuwane przez serwis lub taki sprzęt kwalifikują do wymiany - ale tylko przez okres gwarancji

dodatkowo lodówki mimo, iż np. trafiają fabrycznie zapakowane do klienta i przy nim są rozpakowywanie posiadają wiele uszkodzeń obudowy, rysy, zagniecenia, wgniecenia blachy - podejrzewam, że firma nie dokładnie kontroluje sprzęt przed zapakowaniem

nie posiadam w domu lodówki Whirlpoola - wszystko to co wypisałam pochodzi z mojego doświadczenia w pracy

Sro Lut 15, 2006 21:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maarthaa
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
dzięki

w takim razie chyba jednak zdecyduję się na electroluxa
Sro Lut 15, 2006 21:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Adres AIM Numer ICQ
Gosiak
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 28 Wrz 2002
Skad: z innej bajki

Post Odpowiedz z cytatem
Maarthaa tylko popatrz tutaj a propos Electroluxa http://www.samebaby.com/forum/viewtopic.php?p=949125#949125

Sro Lut 15, 2006 22:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Milenka
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
zawsze sobie mówię, aby w takich wątkach się nie wypowiadać - bo niestety po kilku latach pracy w tej "branży" mam same złe doświadczenia

co do electroluxa to jak będziesz zamawiać to:
- żądaj sobie sprzętu fabrycznie zapakowanego
- umów się na zapłatę w domu, przy odbiorze - jak nie całości to przynajmniej większej części
- zażądaj rozpakowania u siebie w domu, po tym dokładnie obejrzyj obudowę zewnętrzną a także wnętrze - półki, ścianki, elementy plastikowe
- bo niestety też bardzo często zdarzają się uszkodzenia - rysy, wgniecenia, zadrapania, zdarzyło mi się, że dowieźliśmy do klientki lodówkę electroluxa z dziurą w środku !!! Evil or Very Mad
jeżeli coś w wyglądzie zaniepokoi Cię to odmów przyjęcia lodówki i zarządaj drugiego egzemplarzy

wiem, że może być to bardzo irytujące dla sprzedawców i dostawców, a Ty wyjdziesz na bardzo upierdliwą klientkę - olej to - płacisz i chcesz mieć sprzęt bez zastrzeżeń

niestety jeżeli zauważysz jakieś uszkodzenia po wyjściu dostawców to nikt Ci już reklamacji na uszkodzenia mechaniczne nie przyjmie - ba, nawet Electrolux zabronił serwisom wyjazdów do klientów do takich zgłoszeń Evil or Very Mad

z tego co mi wiadomo jest tylko jedna sieć handlowa, która wymienia uszkodzony sprzęt do 14 dni od daty zakupu, pod warunkiem, że nie był używany (ale też po indywidualnym rozpatrzeniu każdego przypadku)

powyższe rady dotyczą zakupu sprzętu niezależnie od marki i rodzaju

Sro Lut 15, 2006 22:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Milenka
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
co do strajku - to wystrczy spytać się sprzedawców czy będą dopiero zamawiać od dystrybutora i jaki jest czas oczekiwania

duże sieci mają swoje magazyny i często duży zapas - tak przynajmniej jest tak, gdzie pracuję

co na pewno to może być problem z bardziej eksluzywnymi modelami - bo tego mało kto gromadzi w magazynach

Sro Lut 15, 2006 22:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
madzia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 26 Lis 2002
Skad: Wawa

Post Odpowiedz z cytatem
no to fajnie sad.gif , kupilam Whirpoola do zabudowy - pani w sklepie bardzo polecala Evil or Very Mad

Sro Lut 15, 2006 23:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
usmieszek
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 21 Lip 2004
Skad: south

Post Odpowiedz z cytatem
maarthaa napisala:
dzięki

w takim razie chyba jednak zdecyduję się na electroluxa

moi rodzice mają lodówkę Electroluxa i działa bez zarzutu
Czw Lut 16, 2006 00:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
justynka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 28 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
mamy Whirpoola do zabudowy juz 3 rok i dziala bez zarzutu smile.gif

Czw Lut 16, 2006 08:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Arwena
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 06 Cze 2002
Skad: KrakĂłw

Post Odpowiedz z cytatem
Milenka napisala:
co do strajku - to wystrczy spytać się sprzedawców czy będą dopiero zamawiać od dystrybutora i jaki jest czas oczekiwania
duże sieci mają swoje magazyny i często duży zapas - tak przynajmniej jest tak, gdzie pracuję
co na pewno to może być problem z bardziej eksluzywnymi modelami - bo tego mało kto gromadzi w magazynach

Wybrałam średni model, zupełnie nie wypasiony, ale i tak źle trafiłam, bo nie ma go w magazynach i ma zostać dopiero przywieziony z fabryki, co jest chwilowo niemożliwe sad.gif Co gorsza, nikt nie potrafił mi podać przybliżonego terminu realizacji.

05.11.2012-05.05.2013: 65 kg->53 kg, BMI 23.9->19.5, r. 40/42->34/36.
Czw Lut 16, 2006 08:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
kamosia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 12 Lis 2003
Skad: Środek Polski

Post Odpowiedz z cytatem
Mamy od 4 lat, taką średnią gabarytowo. Gdybym wiedziała, że ogarnie mnie szał zamrażania, to wzięłabym taką, co ma o jedną szufladę w zamrażarniku więcej. Do tej pory sprawuje się bez zarzutu.

Czw Lut 16, 2006 09:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Xenia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 26 Sie 2004
Skad: 51°N 17°E

Post Odpowiedz z cytatem
madzia napisala:
no to fajnie sad.gif , kupilam Whirpoola do zabudowy - pani w sklepie bardzo polecala Evil or Very Mad

Nie panikuj kobieto wink.gif
Przecież to nie jest żadna reguła Rolling Eyes

Czw Lut 16, 2006 12:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony 1, 2  Nastepna
Strona 1 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach