Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Do Agakaka, Anki, Arweny ... i innych zdolnych babeczek
Idz do strony 1, 2  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Do Agakaka, Anki, Arweny ... i innych zdolnych babeczek
Autor Wiadomosc
stefa
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 14 Paz 2004
Skad: Trójmiasto

Post Do Agakaka, Anki, Arweny ... i innych zdolnych babeczek Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny potrzebuje waszej fachowej pomocy przy aranzacji mojej sypialni. Nie jest to duze pomieszczenie, a chcialabym, by znalazla sie w nim rowniez szafa typu "Komandor" smile.gif , duuuze lozko wink.gif. Nie bedzie tam z pewnoscia telewizora smile.gif Bardzo licze na wasza pomoc (moze tak w ramach moich dzisiejszych urodzin? Cool )
Ponizej przedstawiam nieudolny plan sypialni oraz zdjecia wnetrz, w ktorych cos mnie urzeklo smile.gif Anki nie ukrywam, ze bardzo licze na Twoja pomoc w kwestii urzadzenia. Chcilabym, by ta sypialnia byla spokojna, stonowana, przytulna, w naturalnych kolorach (beze, brazy, szarosci...) smile.gif
Z gory slicznie dziekuje wszystkim za pomoc.

Z ponizszego zdjecia bardzo podobaja mi sie okna

Chwilowo to wszystko, co udalo mi sie zebrac.

A teraz zajmuję się tym:: www.larte.pl.tl Smile
Pon Lut 20, 2006 19:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Ludwika
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 26 Cze 2005
Skad: z poddasza

Post Odpowiedz z cytatem
Wiem, że nie na temat ale 100 lat grin.gif grin.gif grin.gif z okazji Urodzin grin.gif grin.gif grin.gif

Pon Lut 20, 2006 21:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
stefa
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Dzieki Ludwiko. Byly, minely. Nastepny rok do przodu smile.gif

Wto Lut 21, 2006 08:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Arwena
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 06 Cze 2002
Skad: KrakĂłw

Post Odpowiedz z cytatem
Masz układ sypialni prawie identyczny jak mój grin.gif

Proponuję szafę asymetryczną o wklęsłych giętych (łukowatych) drzwiach (nie potrafię znaleźć zdjęcia Sad ) w prawym górnym rogu pokoju zachodzącą na ścianę z drzwiami, łóżko - z wezgłowiem na środku górnej ściany, w lewym dolnym rogu koło okna dałabym toaletkę.

Co do konkretnych mebli się nie wypowiadam, bo właściwie pokazałaś wszystko co trzeba smile.gif

Ostatnio zmieniony przez Arwena dnia Nie Lis 12, 2006 23:50, w calosci zmieniany 1 raz
Wto Lut 21, 2006 10:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
stefa
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Dzieki jak zawsze pomocna Arweno grin.gif Jak bys znalazla jakies zdjecie
Cytat:
szafę asymetryczną o wklęsłych giętych (łukowatych) drzwiach (nie potrafię znaleźć zdjęcia icon_sad.gif )

to byloby cudownie, bo nawet nie potrafie sobie tego wyobrazic Rolling Eyes Chyba nie chce toaletki. Po prostu nie potrzebuje jej w sypialni. Zastanawia mnie tylko co zrobic ze sciana u wezglowia lozka??? Strasznie podobaja mi sie tapety. Jest tak ogromny wybor wzorow i wszystko takie sliczne. Chcialabym, by ta sciana byla nieszablonowa smile.gif

Wto Lut 21, 2006 13:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Arwena
Adminka
Adminka

Post Odpowiedz z cytatem
Jedyne co udało mi się znaleźć na ilustrację tej szafy to ersatz sad.gif

Chodziłoby o podobną linię drzwi, falującą, ale w postaci jednej szafy.

Ścianę za wezgłowiem najbardziej widziałabym wyłożoną drewnem.

Ostatnio zmieniony przez Arwena dnia Nie Lis 12, 2006 23:50, w calosci zmieniany 1 raz
Wto Lut 21, 2006 14:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
stefa
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Ach, rozumiem smile.gif Kurcze tyle tylko, ze myslalam bardziej o szafie w stylu "Komandor", bo w calej reszcie mieszkania nie chce wstawiac juz zadnych szaf sad.gif A bedzie sie tam musial zmiescic odkurzacz i takie tam... Bardzo podobaja mi sie szafy z drzwiami suwanymi w takim japonskim klimacie, tzn. matowe szyby i szprosy (chyba tak to sie nazywa - taka krateczka) z ciemnego drewna. smile.gif

Wto Lut 21, 2006 15:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Arwena
Adminka
Adminka

Post Odpowiedz z cytatem
No właśnie kiedyś widziałam fotkę takiej szafy na wymiar z drzwiami w łuk (jeden, nie tak jak te, które wkleiłam z Voxa), ale niestety nie zapisuję linków sad.gif sciana Miała mleczne szyby i cienkie profile.
Typowa szafa prostokątna lub trójkątna absolutnie nie gra mi z Twoją sypialnią (tak jak ją przedstawiłaś), a szafę najlepiej moim zdaniem wstawić w róg.
W ostateczności mogłaby być szafa komandoro-podobna, narożna, asymetryczna w prostych liniach, ale z łukiem drzwi (zmniejszająca się w stronę drzwi wejściowych), coś jak na schemacie tej wanny ( lol.gif ):

Ostatnio zmieniony przez Arwena dnia Nie Lis 12, 2006 23:52, w calosci zmieniany 1 raz
Wto Lut 21, 2006 15:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
BeataB
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 25 Maj 2003
Skad: Sztokholm

Post Odpowiedz z cytatem
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?cattype=sub&topcategoryId=15597&categoryId=15862&parentCats=15597*15852*15855&storeId=2&catalogId=10103&langId=-11

Stefa, moze cos w tym stylu?

[/url]
Wto Lut 21, 2006 19:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
madzialink
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 03 Kwi 2004

Post Odpowiedz z cytatem
BeataB napisala:
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?cattype=sub&topcategoryId=15597&categoryId=15862&parentCats=15597*15852*15855&storeId=2&catalogId=10103&langId=-11

Stefa, moze cos w tym stylu?

ładne te szafy
ale tylko na zdjęciu cry.gif

bo jak widzisz tam tylko białe rzeczy wiszą i sie przebijają przez mleczne szyby
a jak powiesisz całą garderobę w moim przypadku chyba wszytkie kolory tęczy Smile to wygląda to beznadziejnie
Wto Lut 21, 2006 19:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
stefa
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
No ja bym chciala taka szybe podwojnie mleczna wink.gif Beatko wlasnie cos takiego, ale w wykonaniu na cala sciane smile.gif

Wto Lut 21, 2006 20:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
BeataB
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
Stefa, tych szaf sa cale systemy, mozesz sobie dowolnie dobrac wykonanie, szerokosc, wysokosc, glebokosc i inne takie smile.gif

[/url]
Wto Lut 21, 2006 22:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
stefa
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Ciekawa jestem, czy dostane taka w polskiej Ikei co?

Sro Lut 22, 2006 08:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
anki
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 16 Lut 2003
Skad: Sthlm

Post Odpowiedz z cytatem
Jasne, ze dostaniesz. Szafy nazywaja sie Hopen, sa na polskiej stronie ikei. Da sie nimi ladnie i jednolicie zabudowac jedna sciane - na przyklad te z drzwiami. Duze lozko (szer 180?) mozesz wowczas ustawic pod dluzsza sciana. Jesli pokoj jest jasny, mozesz te sciane pomalowac na kolor kontrastujacy z reszta scian. Z tymi szafami trudniej bedzie urzadzic pokoj w miekkich, rozmydlonych tonach, ale ws tonowanych kontrastach biel-braz jak najbardziej. Przyda sie wowczas odrobina trzeciego koloru, zeby pokoj nie wygladal zbyt wystawow, np turkus, albo zielen. Nie trzeba go wiele - wzor na poduszkach, kwiat wystarcza.

Sro Lut 22, 2006 09:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
stefa
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Anki dzieki grin.gif No dobrze, a co zrobic ze sciana ta po lewej stronie od drzwi. Myslalam o takim systemie niskich szafek tak jak na tym zdjeciu

poustawiane jedna obok drugiej dadza ciag. A nad nimi moze taki poleczki

Czy to bedzie do siebie pasowalo? A moze zrobic cos innego z ta sciana Rolling Eyes
Znalazlam na Ikeowskiej stronie te szafy. Tylko czemu one tak kosztuja Shocked Ta duza szafa na 2 sciany prawie 3.600 zł, a ja mam do urzadzenia nie tylko sypialnie wink.gif

Sro Lut 22, 2006 10:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
BeataB
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
Stefa, ja bym kupila najpierw szafy, lózko, ewentualnie stoliki nocne a potem mozesz zobaczyc, co Ci jeszcze pasuje. Zeby nie zagracic.

[/url]
Sro Lut 22, 2006 11:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Alma
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 07 Lis 2003
Skad: z cieplego kraju

Post Odpowiedz z cytatem
Stefa, na Twoich zdjeciach widze wzornictwo Interforma - bardzo je lubie smile.gif

Ja widze Twoja sypialnie tak:

Jak juz wspomniala BeataB, nie za duzo sprzetow zeby nie zagracic.
Moze zmiesci sie mala komoda przy drzwiach, ale raczej z tych wysokich a waskich - u nas nazywa sie to camiseiro czyli "koszulownik" wink.gif .

Wyglada to mniej wiecej tak (ta mi sie ni podoba, ale nie umie znalezc lepszej fotki)

O tutaj tez widac - design Interforma:

W ogole widze to tak: w oknie np. biala roleta - okno byloby wtedy bezglowiem-dekoracja, onko + lozko = centralna czesc pokoju, na lozku dekoracja typu poduchy + brazowa narzuta, pod lozkiem puszysty dywan w naturalnym kolorze np. bez Cool
Elegancka szafa o jak najprostszej formie: wysoka do sufitu, pakowna, porzadna... moze cos w stylu wlasnie komandora http://www.komandor.pl/galeria/sypialnia.php

...albo Interforma wink.gif

Tak to widze Very Happy

Sro Lut 22, 2006 12:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Arwena
Adminka
Adminka

Post Odpowiedz z cytatem
Osobiście nie stawiałabym łóżka pod oknem - prawdopodobnie jest tam również grzejnik. Poza tym feng shui radzi, by nie spać z nogami "do wyjścia", zarówno w postaci drzwi, jak i okna. smile.gif

Ostatnio zmieniony przez Arwena dnia Nie Lis 12, 2006 23:52, w calosci zmieniany 1 raz
Sro Lut 22, 2006 12:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Alma
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 07 Lis 2003
Skad: z cieplego kraju

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie grzejniki sa przy drzwiach fear.gif
co?

Co tam feng shui - grunt by dobrze wygladalo i milo sie mieszkalo wink.gif

Sro Lut 22, 2006 12:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
stefa
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Dzieki Alma smile.gif U mnie niesty grzejniczek pod oknem i zasada feng shui mocno wyznawana przez meza, wiec taki uklad pewnie sie nie sprawdzi sad.gif

Sro Lut 22, 2006 15:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony 1, 2  Nastepna
Strona 1 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach