Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Wysokość mebli kuchennych.
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Wysokość mebli kuchennych.
Autor Wiadomosc
Arwena
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 06 Cze 2002
Skad: KrakĂłw

Post Odpowiedz z cytatem
Iga napisala:
Jestem przed zamawianiem mebli kuchennych, chciałabym je zrobić na nóżkach 14 cm, ale boję się czy to nie będzie wyglądało dziwnie - taki wysoki cokół.? Jakie wysokie są Wasze nóżki? Jeśli aż takie dużo, to czy mogę prosić o fotkę? Jeśli nie tutaj to na maila.

Nóżki moich szafek mają chyba właśnie 14 cm, ale nie będzie tam żadnego cokołu. Bardzo fajnie i lekko to wygląda, ale nie mam jeszcze zdjęć sad.gif

05.11.2012-05.05.2013: 65 kg->53 kg, BMI 23.9->19.5, r. 40/42->34/36.
Pia Mar 03, 2006 15:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
asiaasia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 08 Lip 2005
Skad: Częstochowa

Post Odpowiedz z cytatem
Iga napisala:
Gdy decydujecie się na wyższe meble, to co jest w nich wyższe: nózki (cokoł), czy szafki, a może też grubszy blat?

My mamy wyższe szafki, nóżki standardowo 10cm. Meble robione na wymiar ale nie były drogie.

Moje zapiski...
Sob Mar 04, 2006 14:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
meble powinny być dopasowane do wzrostu, tak jest najwygodniej

drzwi tarasowe przesuwne
Pon Kwi 30, 2018 14:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
FranczeskaWil
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Niee, w przypadku mebli kuchennych są już odgórnie narzucone wymiary. Tak samo np. jak się zamawia krzesła do restauracji. Trzeba wedlug jakis schematow je dobierac i okreslonej wysokosci. A co do kuchni to moge jeszcze polecic blog https://carpetforyou.pl/blog/dywany-w-paski-czyli-najmodniejsze-modele-w-2018-roku/ gdzie znajdziecie bardzo modne dywany, takze wlasnie stosowane w kuchniach Smile
Sro Maj 02, 2018 11:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach