Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
odkurzacz?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
odkurzacz?
Autor Wiadomosc
Ali
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 15 Sty 2004
Skad: Warszawa

Post odkurzacz? Odpowiedz z cytatem
czas zastapic nasz stary odkurzacz czyms nowym.
moze podzielicie sie swoimi opiniami doradzicie, jakis model?
jak sprawuaj sie wodne??

Pon Mar 06, 2006 12:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora Numer ICQ
ela_o
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 14 Lis 2003
Skad: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
ja plecam zelmera-wodny,mam i jestem bardzo zadowolona Very Happy

Odkurzacz Zelmer Wodnik Duo Plus 819.0 to pierwszy dwumodułowy odkurzacz na rynku wyposażony w moduł z filtrem wodnym i niezależny moduł z tradycyjnym workiem. Nowoczesna stylistyka, filtr wodny z dodatkowymi funkcjami: nawilżania powietrza podczas odkurzania. Unikatowa funkcja odwracania ciągu powietrza przydatna dla wydmuchiwania, przedmuchiwania, zdmuchiwania. Wyjątkowo daleki zasięg działania prawie 9 m i obrotowy wąż dają możliwość swobodnego manewrowania urządzeniem po mieszkaniu.

Dane techniczne:

Moc: 1500 W
Siła ssania: Maksymalna siła ssania 34 l/s
Pojemność worka na kurz: 3 l
Filtry: Filtr wlotowy, filtr wylotowy – przyjazny alergikom typu HEPA, filtr wodny, dodatkowy moduł filtracyjny z workiem papierowym
Funkcje: Funkcja odkurzania na sucho, funkcja zawracania ciągu powietrza,funkcja nawilżania powietrza oraz funkcja zdmuchiwania
Rura: Teleskopowa rura ssąca

Pon Mar 06, 2006 13:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
żyłka
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 19 Paz 2005
Skad: warszawka

Post Odpowiedz z cytatem
Cytat:
ja plecam zelmera-wodny,mam i jestem bardzo zadowolona

Mam dokładnie ten sam jest super polecam wink.gif wink.gif
Wto Mar 07, 2006 11:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Alma
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 07 Lis 2003
Skad: z cieplego kraju

Post Odpowiedz z cytatem
My rowniez musimy kupic nowy odkurzacz i to jak najszybciej, bo stary zaczyna odmawiac posluszenstwa, a kot wkracza w faze zmiany siersci na wiosenna Twisted Evil wink.gif

Wczoraj ogladalismy kilka i chyba zdecydujemy sie na dysona.

Bardzo podoba mi sie jego design, to ze nie ma tradycyjnego worka tylko plastikowy pojemnik, filtr HEPA itd. Balam sie jedynie o to, ze latwo polamie ten plastik, jednak wczoraj rzucalismy nim po sklepie, kopalismy w niego - i nic zlego sie nie dzialo. Kulminacja bylo przyczepienie odkurzacza do sciany. wink.gif
Wiem, ze to wszystko tylko tzw. bajery, ale nie widzialam innego odkurzacza, ktory wpadl by mi w oko. Rozgladalam sie za Zelmerem, ale chyba nie sa one u nas dostepne.

Czy macie jakies dodatkowe uwagi co do odkurzaczy? A moze znacie jakies modele, ktore pracowalyby cicho i radzily sobie z kocim wlosiem i szorstkim gresem?

Wciaz mysle o odkurzaczu pioracym, jednak ta opcja chyba odpada ze wzgledu na sam ciezar. Marzy mi sie maszyna, ktora potrafila by wyszorowac gres...

Sro Mar 08, 2006 18:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Alma
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 07 Lis 2003
Skad: z cieplego kraju

Post Odpowiedz z cytatem
Tak wiec od 2 tygodni mamy Dysona i jestem nim zachwycona - wszystkie aksamitne poduszki i zaslony uwolnily sie od kociego futra wink.gif Nawet gres czysciej wyglada. Super sprawa Very Happy

Sro Mar 22, 2006 18:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach