Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Projektant wnetrz
Idz do strony 1, 2  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Projektant wnetrz
Autor Wiadomosc
Chantelle
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 12 Lut 2006
Skad: UK

Post Projektant wnetrz Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny co myslicie o wynajeciu osoby , profesjonalisty , ktory zrobi projekt wystroju wnetrza w mieszkaniu. Myslicie , ze warto ? Czy lepiej powolac sie na sprawdzone rady cioci, babci czy tesciowej, ktora doradzi, co gdzie postawic, jak ustawic wanne, umywalke itd... Czy wlasnye pomysly na wystroj, dekoracje i organizacje pomieszczen wystarcza?Czy lepiej powolac sie na fachowca?
Wto Mar 07, 2006 19:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
ewcia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 18 Paz 2002
Skad: Puławy/Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
ja napewno poradze sie fachowca jak juz bedzie mnie stac na dom

Wto Mar 07, 2006 20:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Limeryk
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 19 Sie 2002
Skad: mielczanka

Post Odpowiedz z cytatem
Nie, ja chyba nie. Po pierwsze to lubię sobie kombinować, po drugie dom to nie meble na wystawie i po pewnym czasie i tak się mniej lub bardziej zagraca psując ogólną koncepcję. Po trzecie mam złe doświadczanie z pewną projektantką i już chyba się nie przełamię.

Wto Mar 07, 2006 20:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
niecha
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 10 Paz 2002
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
my włąsnie myslimy zeby zatrudnic kogos takiego co to nam wszystko zaprojektuje w naszym nowym mieszkanku Smile
Sro Mar 08, 2006 09:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Arwena
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 06 Cze 2002
Skad: KrakĂłw

Post Odpowiedz z cytatem
Miałam taki zamiar, ale ostatecznie go zarzuciłam i bardzo się cieszę. Nasze mieszkanie zaprojektowałam sama z niewielką pomocą koleżanki zajmującej się amatorsko dekoracjami. Teraz zbierając komplementy cieszę się z tego, że są przeznaczone dla mnie i nie muszę ich "oddawać" komentując "To zasługa projektanta" lol.gif
W gazetach wnętrzarskich można znaleźć sporo cennych rad związanych z ergonomią, a inspiracji estetycznych jest wszędzie multum, głównie w internecie.

05.11.2012-05.05.2013: 65 kg->53 kg, BMI 23.9->19.5, r. 40/42->34/36.
Sro Mar 08, 2006 09:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Lambli@
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 22 Mar 2005

Post Odpowiedz z cytatem
stanowczo nie, nie czułabym się we wnętrzu
zaprojektowanym przez kogoś obcego komfortowo,
choć projektant na pewno poznałby moje oczekiwania i starałby
się im sprostać to nigdy nie pozna mnie na tyle żeby mógł
stworzyć odpowiednią przestrzeń dla mojej osoby.

Sro Mar 08, 2006 14:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Justysia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 27 Cze 2002

Post Odpowiedz z cytatem
jak najbardziej!!! smile.gif
Sro Mar 08, 2006 17:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Yahoo messenger Numer ICQ
Chantelle
Rozkręca się
Rozkręca się

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowalismy sie !! Na razie projektant kazal wyburzyc wszystkie drobne scianki w mieszkaniu, zerwac podlogi , tynk na scianach i wszystko generalnie bedzie do wymiany. Na razie jest rozmowa jaka bedzie podloga , jak zrobic wiecej przestrzeni w kuchni, gdzie zawiesic grzejniki, jakie okna wymienic ? I jakie ogrzewanie ? Bedziemy mieli ogrzewanie tez podlogowe Smile)
Ni e wiem jak bedzie wygladal etap z doborem mebli i kolorow, bo jednak bym chciala czuc sie jak u siebie, a nie jak w domu projektanta, ktory to wszystko wymyslil, wlasnie tak jak piszecie! Wiec pewnie bedzie wywiad, co nam sie podoba.
Juz aranzacje komputerowa nam przedstawil. Bede informowac na biezaco, jak idzie postep prac... Cool
Sro Mar 08, 2006 19:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
ewcia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 18 Paz 2002
Skad: Puławy/Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Limeryk napisala:
Nie, ja chyba nie. Po pierwsze to lubię sobie kombinować, po drugie dom to nie meble na wystawie i po pewnym czasie i tak się mniej lub bardziej zagraca psując ogólną koncepcję. Po trzecie mam złe doświadczanie z pewną projektantką i już chyba się nie przełamię.

a jakie doświadczenia

na co uważac?

Czw Mar 09, 2006 16:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Gosiak
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 28 Wrz 2002
Skad: z innej bajki

Post Odpowiedz z cytatem
ile kosztuje taka usługa? jakiego rzędu jest to kwota? co wchodzi w zakres obowiązków takiej osoby?

Czw Mar 09, 2006 16:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Chantelle
Rozkręca się
Rozkręca się

Post Odpowiedz z cytatem
ok. 2000 zl + koszty
Czw Mar 09, 2006 19:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Anni
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 31 Maj 2002
Skad: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
sprawdzony projektant w Krakowie średno 100 zł za metr

Czw Mar 09, 2006 20:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Chantelle
Rozkręca się
Rozkręca się

Post Odpowiedz z cytatem
To bardzo drogo.. w tym Krakowie.

Gosiak nasz architekt zaprojektowal nam cale wnetrze, zrobil projekt , teraz bedzie z nami konsultowal , czy nam sie to podoba.
Ocenia gdzie umiescis grzejniki, piece (zeby nie zagracaly), ktora scianke dzialaowa zburzyc, zeby bylo wrazenie wqiekszej przestrzeni. Sugeruje dobor materialow. A poza tym nadzoruje, czy wszystko przebiega zgodnie z planem, czy np: rury sa poporowadzone, gdzie wstepnie ustalono itd... A na zakonczenie, czesc przyjemniejsza:) czyli gdzie ustawic meble , jakiei meble , jaka kuchnia, oswietlenie - praktycznie wszystko !
Jesli masz jakis pomysl ( podobaja Ci sie np: czerwone sciany) , ale nie wiesz jak to bedzie wygladalo in reality, to taki architekt sugeruje, gdzie taka sciane by mozna bylo wkomponowac. Razz
Sob Mar 11, 2006 17:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Gosiak
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 28 Wrz 2002
Skad: z innej bajki

Post Odpowiedz z cytatem
a o jakim mieście mówisz?

Sob Mar 11, 2006 19:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Alma_
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Gru 2005
Skad: Łódź / Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
My tak na pewno zrobimy, własni eposzukujemy kogoś psrawdzonego, kto nie zedrze z nas ostatnich pieniędzy Wink
Jeśli możecie kogoś polecić to będe wdzięczna! Very Happy

Sob Mar 11, 2006 19:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Alma_
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Gru 2005
Skad: Łódź / Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Chodzi o Warszawę.

Sob Mar 11, 2006 19:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Limeryk
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 19 Sie 2002
Skad: mielczanka

Post Odpowiedz z cytatem
ewcia napisala:
Limeryk napisala:
Po trzecie mam złe doświadczanie z pewną projektantką i już chyba się nie przełamię.

a jakie doświadczenia

na co uważac?

Stworzyła pani wnetrze banalne i zupełnie nie funkcjonalne. Nie był to na szczęście dom, a biuro, ale niech ją pokręci. Może i jakiś pomysł miała, może i faktycznie dość ładnie to wyglądało, może i wykonanie dopilnowane było nieźle (chociaż koszty wszelkich usług sporo wyższe w firmach polecanych przez panią), ale pojęcia o funkcjonalności nie miała za grosz. Zresztą wg mnie z funkcjonalnością to jest trochę tak, że każdy ma jej własne wyobrażenie... A i przede wszystkim pani dekoratorka mocno torpedowała inne propozycje rozwiązań, które nie pasowały do jej wizji. No może i wyglądałyby gorzej, ale cholera na wyglądzie się nie kończy, ani nawet nie on jest najważniejszy także w mieszkaniu zresztą...
Ale ja sobie myślę, że jakbym już była obrzydliwie bogata i jednak coś we mnie pękło, to bym zatrudniła Anki Very Happy
Jak nie będę obrzydliwe bogata, to przy remoncie też wykorzystam Anki (jeśli ona się da, oczywiście) wirtualnie i za darmo Wink

Sob Mar 11, 2006 20:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
nata
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 11 Sie 2005
Skad: Białystok

Post Odpowiedz z cytatem
"Gdybym byl bogaty" to bym w 100% wziela grin.gif
Sob Mar 11, 2006 21:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
madzia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 26 Lis 2002
Skad: Wawa

Post Odpowiedz z cytatem
ja zatrudnilam projektanta i jestem zadowolona
ale ja nie mam ambicji i urzadzanie domu od podstaw mnie meczy, ja moge dodac cos od siebie do urzadzonego w miare wnerza
wszystko mam zrobione funkcjonalnie i tak, ze mi sie podoba - istotne rzeczy konsultowal ze mna, zreszta ja uwazam, ze i tak za duzo konsultowal, bo wyszlam z zalozenia, ze jak zatrudniam projektanta to niech on robi tak, zeby bylo dobrze, a mi glowy nie zawraca-ja przychodze na gotowe

ale nie kazdemu to odpowiada, zeby obcy czlowiek urzadzal mieszkanie

Sob Mar 11, 2006 22:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
weridiana
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 03 Lip 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Gosiak napisala:
a o jakim mieście mówisz?

Gosiu - raczej nie o Warszawie.

My byśmy może teraz rozważyli - ale raczej do ustawienia ścian i wstępnej fazy niż do całości. Pomimo, że eseśmy zadowoleni z tego co jest.
Nie chciałabym projektanta do urządzania mieszkania.

Sob Mar 11, 2006 22:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony 1, 2  Nastepna
Strona 1 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach