Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Projektant wnetrz
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Projektant wnetrz
Autor Wiadomosc
Chantelle
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 12 Lut 2006
Skad: UK

Post Odpowiedz z cytatem
GosiaK projektant jest z innego miasta a robi projekt mieszkania w Wawie. Po prostu dojezdza i dlatego jest chyba tanszy Smile)

MAdzia - ja mysle podobnie w kwestii zatrudniania projektanta lol.gif

Alma_ ja Ci moge polecic mojego, ale nie chce zapeszac, wiec jesli robota bedzie skonczona (co nastapi za m-c) i bede 100% zadowolona, to dam Ci namiary. Ok?
Nie Mar 12, 2006 13:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Alma_
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Gru 2005
Skad: Łódź / Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Chantelle, czekam Smile

O ile nie zabije mnie ceną Wink

Wto Mar 14, 2006 19:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Agakakaka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 17 Gru 2003
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
weridiana napisala:
Gosiak napisala:
a o jakim mieście mówisz?

Gosiu - raczej nie o Warszawie.

My byśmy może teraz rozważyli - ale raczej do ustawienia ścian i wstępnej fazy niż do całości. Pomimo, że eseśmy zadowoleni z tego co jest.
Nie chciałabym projektanta do urządzania mieszkania.

No właśnie, w kwesti rozplanowania funkcjonalnego mieszkanai radzę się skonsultowac ze specjalistą, bo czasem nie wiemy jakie możliwości może dac nasze mieszkanie. Ale jeśli chodzi o wystrój wnętrz, to w zyciu bym nie doradziła nikomu. Po pierwsze mieszkanie się uzradza latami, to jest piękne, ze mieszkanie obrasta nowymi sprzętami i pamiątkami, itd. A po drugie nie chciałabym mieć mieszkania z katalogu, modnego, tylko odzwierciedlające mój temperament, charakter mojej rodziny, uważam, ze najlepszy projektant sobie z tym nie poradzi i nie musi sobie z tym poradzić Wink

Wto Mar 14, 2006 20:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
iwonkao
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
A jakie fajne dekoracje do mieszkania możecie polecić ?
Wto Wrz 16, 2014 12:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Amarylis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Zerknij sobie tutaj:
http://witeks.pl/szklo-kolorowe-wazony
W sklepie Witeks możesz znaleźć naprawdę świetne wazony z kolorowego szkła, które ostatnio zresztą są bardzo modne. Sama zamówiłam sobie kilka do swojego mieszkania. Może dlatego,że mam totalnego bzika na punkcie takich fajnych dodatków.
Również sama lubię dekorować swoje mieszkanie tak wiec odnosząc się do samego zapytania w temacie to nie wiem czy skorzystałabym z usług projektanta wnętrz. Nie ma niczego fajniejszego niż dekorowanie pomieszczenia samodzielnie.
Poniżej kilka fajnych wazoników:

Wto Wrz 16, 2014 13:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wisenna
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Ja obecnie szukam jakiegoś drewnianego stołu do salonu Może macie jakieś propozycje?

Nie Paz 18, 2015 11:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
iwonkao
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Wisenna napisala:
Ja obecnie szukam jakiegoś drewnianego stołu do salonu Może macie jakieś propozycje?

Wszystko zależne od tego jaki masz wystrój. Nie napisałaś tutaj czy masz pomieszczenie nowoczesne czy możę tradycyjne tak wiec cięzko jest Ci doradzić. Proponuję poszperać sobie na blogach o wystroju wnętrz. Dzieki temu o wiele łatwiej będzie Ci wybrać jakiś odpowiedni stół dla Ciebie. Zerknij sobie na stronę:
http://www.trenddecor.pl/stol-do-jadalni-jaki-wybrac/

Jest tam obecnie duzy opis o tym jaki stoł do jadalni wybrać. Powiem Ci,ze warto jest zainwestować w stół rozkładany .Sama mam właśnie taki i jestem z niego bardzo zadowolona bo jest mega wygodny. Szczególnie podczas spotkań rodzinnych kiedy gromadzi się cała rodzina. Można wtedy rozłozyć blat i każdy sobie siedzi wygodnie.
Pon Paz 19, 2015 06:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
JalapenoLubChipotle
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Paz 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Ja także polecam rozkładany - tylko lepiej wybrać solidny, bo to jednak więcej ruszających się części.

Czw Paz 29, 2015 17:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Aneta25
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2010

Post Odpowiedz z cytatem
Na co komu dziś projektant wnętrz gdy na internecie mamy tyle inspiracji i pomysłów na ciekawe wnętrza! Wystarczy chwile poszukać i znajdziemy takie strony jak http://maxkuchniepl.webs.com/ Smile Pełno tego można znaleźć na stronach które zajmują się sprzedażą mebli Smile pozdrawiam
Czw Lis 05, 2015 14:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
JalapenoLubChipotle
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Paz 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Tak! Polecam także blogi

Pia Lis 06, 2015 15:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli nie ma się pomysłu na wnętrze to lepiej wynająć projektanta, niż samemu urządzać. Wyjdzie taniej i masz gwarancje że będzie funkcjonalnie i ładnie.

this contact form
Pia Maj 05, 2017 09:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
lizurej
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
dokładnie, szkoda czasu i kasy na nieudane remonty

http://www.archidesign.com.pl
Pon Maj 07, 2018 14:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Mimichaska
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Mar 2018

Post Odpowiedz z cytatem
DuĹźo lepiej wziac kredyt i kupic mieszkanie na wlasnosc. Najlepiej to juz tak zrobic z domem, jednak budowa domu duzo wiecej niestety kosztuje. Ja dostalam dom w spadku. Teraz musze wykonac audyt energetyczny od http://www.unicon-termo.pl i sprawdzic wszystkie nieszczelnosci. Fajna opcja w takich przypadkach
Sro Maj 09, 2018 11:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Nadia12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Lut 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Konkretny, solidny projektant wnętrz http://designoff.com.pl/ Pełen profesjonalizm i podejście do klienta.
Czw Maj 17, 2018 19:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Adres AIM MSN Messenger
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach