Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
inhalowanie

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
inhalowanie
Autor Wiadomosc
szyszkaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Kwi 2018

Post inhalowanie Odpowiedz z cytatem
mamusie znacie budixon neb, to sa ampu┼éki do inhalownia? lekarz zapis─ů┼é c├│rce, dopiero co wykupilam, jak szybko mog─Ö si─Ö spodziewa─ç poprawy, zpyta┼éam dopyta─ç lekarz jak d┼éugo mam inhalowac Sad
Czw Kwi 19, 2018 08:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maksik
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Nie znam leku, ale zazwyczaj wystarczy 5-7 dni. Je┼╝eli masz dobry inhalator siateczkowy lub inny to dzi─Öki niemu przy┼Ťpieszysz leczenie.
Pon Kwi 23, 2018 11:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
algowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Lut 2018

Post Odpowiedz z cytatem
mam ihalator t┼éokowy, nie wiem czy jest najlepszy ale dzia┼éa Wink i mo┼╝na ten lek nim inhalowa─ç, wiem ┼╝e ultrad┼║wiekowym nie mo┼╝na, dobrze ┼╝e lek zadzia┼éa┼é i kaszel przeszed┼é, bo ju┼╝ c├│rka by┼éa tym mocno wym─Öczona, zreszt─ů my te┼╝
Nie Maj 13, 2018 20:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Ja te┼╝ kupi┼éam dla swojego dziecka inhalator t┼éokowy i uwa┼╝am, ┼╝e jako domowe rozwi─ůzanie jest bardzo dobry. Problem pojawi┼é si─Ö kiedy moje dziecko mia┼éo i┼Ť─ç do szko┼éy, a jak wiadomo z astm─ů nie jest to do ko┼äca takie proste. Na szcz─Ö┼Ťcie kole┼╝anka poleci┼éa mi ┼Ťwietny artyku┼é - http://www.totylkoastma.pl/artykuly-ekspertow/dziecko-z-astma-w-szkole,7.html
Dzięki któremu dowiedziałam się, jak przygotować dziecko do szkoły oraz jak sprawić by nauka oraz zabawa z kolegami, nie sprawiała mu problemów. Tym bardziej, że mój syn uwielbia grać w piłkę i kosza.
Czw Maj 17, 2018 08:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach