Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Aktywne wakacje

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Aktywne wakacje
Autor Wiadomosc
iwonkao
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Sie 2012

Post Aktywne wakacje Odpowiedz z cytatem
Hej dziewczyny Wink Jakie znacie miejsca w Polsce, w których można by było spędzić aktywne wakacje? Zależy mi przede wszystkim na tym aby trochę schudnąć. Pomyślałam sobie aby wybrać się do Karpacza w lutym Wink Mam nadzieję, że napada dużo śniegu i będziemy mogli trochę pojeździć sobie na nartach z mężem.
Czy któraś z Was zna może ten hotel: http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/karpacz/hotel-karpacz.htm ? Smile Zależy mi przede wszystkim na wygodnych i w miarę tanich noclegach (raczej w stronę tego pierwszego Very Happy)>
Pon Sty 27, 2014 14:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Wakacje, wakacje i po wakacjach, jak to mówią… Ja jestem raczej spokojną osobą, ten cały kult aktywności do mnie nie przemawia szczególnie. No ale dzieci to co innego – one są akurat w takim wieku, że muszą się wyszumieć. Przez wakacje były trochę u swojego wujka za granicą, ale myślę też o tym, żeby wykombinować dla nich jakiś wyjazd-niespodziankę gdy zbliżą się ferie zimowe. Najbardziej przekonuje mnie taka opcja https://www.atas.pl/pl/obozyzimowe z tego względu, że z firmą Atas mam już całkiem dobre doświadczenia – parę lat temu syn był na obozie językowym i wszystko było zorganizowane bardzo profesjonalnie, a on sam wrócił ze znacznie polepszonym hiszpańskim : ). Lubię tę firmę za jej podejście i umiejętność łączenia rekreacji z edukacją – bo to niełatwa sztuka. Łatwo przechylić szalę i jedna skrajność zaczyna dominować nad drugą – a im się jakoś udaje zachować balans w tej materii.
Czw Wrz 06, 2018 13:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach