Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Nietolerancja laktozy

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Nietolerancja laktozy
Autor Wiadomosc
Patii91
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Nietolerancja laktozy Odpowiedz z cytatem
Cze┼Ť─ç,

Czy kto┼Ť z was zmaga si─Ö nietolerancj─ů laktozy? Niedawno i mnie dopad┼éa ta przypad┼éo┼Ť─ç, dlatego postanowi┼éam poszuka─ç rozwi─ůzania, kt├│re pomo┼╝e mi upora─ç si─Ö z tym problemem. Przeszukuj─ůc internet, trafi┼éam na bardzo ciekaw─ů stron─Ö - https://www.lacto-joy.pl/
LactoJoy s─ů to tabletki do ┼╝ucia, kt├│re w swoim sk┼éadzie zawieraj─ů znaczn─ů ilo┼Ť─ç laktazy. Laktaza jest to substancja w naszym organi┼║mie, kt├│ra odpowiada za trawienie cukr├│w mlekowych. Jej niedob├│r powoduje r├│┼╝ne czasami bolesne dolegliwo┼Ťci. Stosuj─Ö je ju┼╝ od kilku dni i musz─Ö przyzna─ç, ┼╝e ju┼╝ widz─Ö pierwsze efekty, gdy┼╝ dolegliwo┼Ťci znacznie os┼éab┼éy, a ja nie stresuj─Ö si─Ö ju┼╝ tak bardzo podczas gdy m─ů┼╝ zabiera mnie na kolacj─Ö na mie┼Ťcie.
Pon Sie 27, 2018 13:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Rejesor
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Wrz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ze swojej strony polecam zajrze─ç do nich La Vida - centrum medyczne przyjmuj─ů tutaj ┼Ťwietni specjali┼Ťci m.in od dietetyki, na pewno pomog─ů Ci rozwi─ůza─ç ten problem, produkty kt├│re zawieraj─ů laktoz─Ö idzie zast─ůpi─ç, warto w┼éa┼Ťnie dlatego skonsultowa─ç si─Ö ze specjalist─ů aby u┼éo┼╝y┼é odpowiedni─ů diet─Ö.
Wto Wrz 04, 2018 07:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach