Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
elektryzujace sie wlosy, na pomoc!

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
elektryzujace sie wlosy, na pomoc!
Autor Wiadomosc
gopacz
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 11 Gru 2004
Skad: Toronto

Post elektryzujace sie wlosy, na pomoc! Odpowiedz z cytatem
nie wiem co im sie dzisiaj stalo, chociaz zauwazylam pewne klopoty od paru dni. Dzisiaj przeszlo to ludzkie pojecie Evil or Very Mad mam dlugie wlosy i sterczaly mi dokladnie we wszystkie strony. Mozecie sobie wyobrazic prawie polmetrowa aureole? Rolling Eyes Potraktowalam je prostownica, ktora niby ma temu przeciwdzialac, nie dalo to zadnego skutku. Dostaje szalu Evil or Very Mad Poradzcie co mam zrobic? Ciuchy i kurtke upralam w srodkach antystatycznych, nie pomaga......na pomoc!!!!!!!!!

Prevention is better than cure.
Wto Lut 28, 2006 00:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kirka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 10 Lis 2002
Skad: lubuskie

Post Odpowiedz z cytatem
wydaje mi sie ze prostownica wsmacnia ten efekt Wink

moze potraktuj włos nawilżaj±c± odzywka, albo jedwabiem

"Bez wiary potykamy się o ĽdĽbło słomy, z wiar± przenosimy góry"
Soren Kierkegaard
Wto Lut 28, 2006 08:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
olinka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 27 Maj 2003
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
mam identyczny problem, nic nie pomaga ani odżywki, ani płyny antystatyczne, wygladam jak czarownica Evil or Very Mad chętnie podczepię się pod Twoje wołanie o pomoc wink.gif

Wto Lut 28, 2006 11:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
gopacz
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
cos mnie elektryzuje, tylko nie wiem co? Moje wlosy normalnie "plyna" za reka. Spiecie ich nic nie daje, dalej fruwaja. Slyszalam, ze zima sie ten problem wzmaga. Cos przeciez musi to neutralizowac scratch

Wto Lut 28, 2006 13:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
enka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 31 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
chiba s± przesuszone..

nawilżaj±ce mocno preparaty dadz± moze jakis efekt wygładzajacy.. i odpuszajacy...

www.majusia.piczo.com
Wto Lut 28, 2006 13:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora Numer ICQ
gopacz
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
enka, masz racje grin.gif jako ze dostaje szalu, to pogrzebalam w necie. Oto wyniki dla zainteresowanych (in English sad.gif )

Cytat:
Calming the Hair Static Beast
The winter months can be harsh on your hair. The extreme elements in combination with dryness, color and permanents, can leave hair frizzy and fragile. Here are some quick tips to rid yourself of static, prevent damage and (you just can’t get enough of) homemade remedies.

To prevent static in your hair, use hair spray on your brush then brush through. Keep a sheet of fabric softener in your coat pocket and run it over your electrified hair gently. If you have highly textured hair, try a silicone-based styling cream to combat static and flyaway hair.

To prevent damage from heat, permanents, dyes and other artificial hair applications, you MUST condition your hair at least once a week. Deep conditioning once a month will help hair to remain healthy and shiny. Wash your hair, wring out excess water, then apply the deep conditioner, place a bag or shower cap over your hair, cover with a towel, and go about your daily chores. If possible, sleep with the conditioner in (don’t forget the shower cap and towel!) and rinse in the morning. The New Basics EZcolour™ brush applicator can assist you with this process and it can all be done at the sink.

We just can’t get enough of these homemade remedies!

To combat hat head: Try an equal mixture of water to leave-on conditioner (non-oil based) and put in a spray bottle. Spray hair lightly and work in well.

Use Jojoba oil on your hair to strip products from the hair shaft that can build up over time. It is a natural lubricant and clarifier and it is water soluble, rather than oily. It is gentler to your scalp than most clarifiers

Wto Lut 28, 2006 14:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
isztar
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 30 Sie 2005

Post Odpowiedz z cytatem
musisz włosy dobrze nawilżyc, to nie będa sie elektryzowały,
polecam maseczki /nie odżywki/do włosów, lub domowy super sposób z olejkiem rycynowym,¶wietnie nawilża Smile
Wto Lut 28, 2006 15:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
gopacz
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
babeczki, jade dzisiaj do polskich sklepow. Poradzcie jaki powinnam sobie szampon kupic, tylko nic z jedwabiem bo jestem uczulona na zapach. Zauwazylam ze chyba lozko albo posciel przyczyniaja sie do elektryzowania. Macie jakies pomysly na odelektryzowanie?

Sob Mar 04, 2006 14:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Venus
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 09 Sty 2004
Skad: wawka

Post Odpowiedz z cytatem
mocny koncentrat do plukania tkanin.

Pon Mar 06, 2006 09:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
brunon
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 17 Lut 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Warto porozmawiać też z farmaceutą. Może doradzi jakiś produkt bezpieczny dla naszych włosów, który zapobiegnie elektryzowaniu się. Ja często korzystam z porad tych ludzi. Szukam apteki całodobowe Szczecin i mam wykaz aptek, które są jeszcze otwarte. Wolę podjechać w późniejszych godzinach, bo najczęściej nie ma ludzi i można swobodnie porozmawiać.
Pia Maj 11, 2018 19:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach