Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Jaki kolor do przedpokoju??
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Jaki kolor do przedpokoju??
Autor Wiadomosc
Xenia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 26 Sie 2004
Skad: 51°N 17°E

Post Odpowiedz z cytatem
karina napisala:
Xeniu zaintrygowała¶ mnie kolorem "TRAWA MORSKA" w salonie
jakie do tego planujesz dodatki,jaki kolor mebli???

Mój salon jest poł±czony z aneksem kuchennym, w którym meble będ± w kolorze olchy, czyli raczej z tych jasnych.
O w takim kolorze:

W czę¶ci salonowej będzie znikoma ilo¶ć mebli - szafka rtv i może jaka¶ witrynka lub komoda, pewnie w pokrewnym kolorze, b±dĽ w ciut ciemniejszym wink.gif

Pon Mar 27, 2006 20:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Agnicha
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Mar 2006
Skad: Szczecin

Post Odpowiedz z cytatem
kurcze czyli to ja miałam tylko takiego pecha Mad z tym duluxem??
Ja mam w pokoju tikkurrillę a w dziecięcym pokoju dekorala. Dekoral ok nawet więcej niz ok. Zmywa sie g±bk± z szamponem zwykłym . Ostatnio zmyłam nawet pisaki ze scian.Tikkurilla pod tym względem chyba ciut gorsza. Ale wiecie co sa takie specjalne g±bki do czyszczenia ¶cian. Uzywa sie ich bez dodatku wody. Nie wiem na czym to polega ale efekty sa podobno rewelacyjne.
Wto Mar 28, 2006 08:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
lizurej
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
u nas dulux się sprawdził, ale ostanio zadowolona jestem ze śnieżki, mają ładniejsze kolory

drzwi wewnętrzne retro
Pon Gru 11, 2017 09:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
hopsa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Gru 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Tak myślisz? A mi się duluxowe bardziej podobają. Widziałaś ich kolekcję kolorów świata? Moim zdaniem najbardziej oddają kolory z natury
Nie Sty 14, 2018 23:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach