Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Kwiaty w domu

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Kwiaty w domu
Autor Wiadomosc
maaggda
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 02 Lut 2006

Post Kwiaty w domu Odpowiedz z cytatem
Bardzo lubie kwiaty może polecicie jakies które szczególnie ładnie wygladają i można miec przy dzieciach .Bardzo podobają mi sie pnace i takie które nie wymagają za bardzo dużej pielegnacji.

bo zyc bez Ciebie nie moge.
Nie Mar 26, 2006 22:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Agnicha
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Mar 2006
Skad: Szczecin

Post Odpowiedz z cytatem
witam

Proponuje paprocie , po 1 nie sa trujące łatwe w pielęgnacji, i szybko sie rozrastają. Ja mam w dobu fikusa benjamina ale z tego co wiem jest trujący więc nie polecam przy małych dzieciach. Paproć i difenbachia maja dodatkowo zbawienne działanie dla naszego zdrowia , powinno sie je stawiać przy kompach i telewizorach pochłaniaja szkodliwe dla ludzi promieniowanie . Chyba gdzieś czytałam o tym tzn one uwalniają jony dodatnie korzystne dla naszego zdrowia a pochłaniają własnie jony ujemne.
pozdrawiam i życzę powodzenia w uprawie Very Happy
Pon Mar 27, 2006 08:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Alka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 19 Paz 2003
Skad: Zielona G�ra

Post Odpowiedz z cytatem
Difenbachia w dowcipach dodawana jest do sałatek dla teściowej, więc raczej jako trująca odpada przy dzieciach, podobnie jak przepiękne oleandry. No i bluszcz się nie nadaje chyba.

Paprotki, szczególnie lubie miniaturki, są dobre. Scindapsus, czy jakoś tak, sercowate liście ma, pnącze i ładnie rośnie i nie słyszałam o jakichś trujących właściwościach. Papirus może jeszcze byłby dobry ( lubi dużo wody - jak dzieci przeleją to nie będzie problemu).

Pon Mar 27, 2006 20:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach