Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
meble z rattanu

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
meble z rattanu
Autor Wiadomosc
interka
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 11 Sie 2004
Skad: łódĽ

Post meble z rattanu Odpowiedz z cytatem
babeczki

poszukuje wlasnie na dzialke do mojego drewnianego domeczku mebli rattanowych, szczegolnie interesuje mnie komplet wypoczynkowy - i folel okragly z wielka poducha,
czy macie takie meble ? jak sie sprawuja ?????
na co mam przy zakupie szczegolnie zwracac uwage???
Sro Kwi 05, 2006 09:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
stefa
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 14 Paz 2004
Skad: Trójmiasto

Post Odpowiedz z cytatem
Slyszalam mnostwo opinii, ze po jakims czasie meble rattanowe skrzypia Rolling Eyes Ale na dzialke, to raczej moga byc smile.gif

A teraz zajmuję się tym:: www.larte.pl.tl Smile
Sro Kwi 05, 2006 09:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Alma
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 07 Lis 2003
Skad: z cieplego kraju

Post Odpowiedz z cytatem
Meble rattanowe sa bardzo przyjemne. Ostatnio podobaja mi sie tez meble, sofy i inne ogrodowe akcesoria z bananowca.

Co do duzych, okraglych krzesel - fajne sa, ale czasem trudno jest sie z nich wydostac wink.gif

Sro Kwi 05, 2006 17:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ja bardziej polecam drewniane meble ogrodowe, są bardziej trwałe i lepiej się prezentują

drewbud24.pl
Sro Maj 09, 2018 12:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
barttek37
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Czy szafa pancerna w mieszkaniu lub w biurze to dobry pomysł? Nie ważne czy to pieniądze, biżuteria czy też dokumenty zawsze warto zadbać o ich bezpieczeństwo. Dlatego polecam zaznajomić się z możliwościami zwiększenia bezpieczeństwa w zakresie przechowyuwania dokumentów i innych cennych przedmiotów na stronie: http://rankingowcy.pl/dom-i-mieszkanie/szafy-pancerne-doskonale-zabezpieczenie/
Wto Lip 17, 2018 14:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach