Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Szafa do zabudowy

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Szafa do zabudowy
Autor Wiadomosc
Chantelle
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 13 Lut 2006
Skad: UK

Post Szafa do zabudowy Odpowiedz z cytatem
Hejka,
Dziewczeta, ktora z Was robila, (zamawiala) w ostatnim czasie zabudowana szafe (moja do sypialni), mozecie cos polecic .?
Jedyne co znalzlam jest firma Komandor, ale wycenili szafe na 3,800 zl !! Confused

Pozdrawiam
Pon Kwi 17, 2006 12:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Bajabajka
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 21 Cze 2005

Post Odpowiedz z cytatem
A moja z lozkiem wyszla 5 000.......tyle,ze to strasznie wielka szafa z pawlaczami na gorze!

Pon Kwi 17, 2006 14:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
nata
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 11 Sie 2005
Skad: Białystok

Post Odpowiedz z cytatem
Slyszalam, ze Indeco robi tansze szafy niz Komandor i Senator. Sama nie sparwdzalam, ale znajomi podpowiedzieli mi.
Pon Kwi 17, 2006 19:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Jest jeszcze Raumplus, ale chyba droższe, niż wszystkie wymienione.

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Pon Kwi 17, 2006 19:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
skakanka
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 02 Cze 2003

Post Odpowiedz z cytatem
w najbliższym czasie będę projektowała szafę na przedpokój i do sypialni. Czy możecie polecić mi jakieś fajne rozwiązania? co jest praktyczne a co nie, co warto zrobić, zainwestować a czego nie warto robić.

Na przedpokoju szafę chce podzielić na dwie części - jedną na buty i kurtki, w drugiej część będą znajdowały się szuflady na narzędzia męża (śrubokręty, wiertarki itp) oraz pasty i szczotki do butów oraz miejsce na odkurzacz, deskę do prasowania, suszarkę, narty, odkurzacz, wiadro z mopem i takie inne.

Na szafę w sypialni nie mam jeszcze pomyslu, zupełnie nie wiem na co zwrócic uwagę, ile zrobić półek, ile szuflad, jakie i ile drążków na spodnie, koszute i płaszcze, ile szuflad - pustka w głowie.

Podpowiedzcie proszę.

A szafy będą robiła najprawdopodobniej u Panów, którzy montowali nam kuchnie (nie chcę na razie polecać, bo nie wiem jak robią - jak już mi zrobią szafy wtedy będę mogła się wypowiedzieć).

Pon Kwi 17, 2006 20:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
NATI80
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Kwi 2006
Skad: Katowice

Post Odpowiedz z cytatem
Very Happy Nie mając zbyt wiele zasobów finansowych postanowilismy kupić przycięta płyty w Castoramie oraz wszystkie niezbędne akcesoria SEVROLL (adresy hurtowni na stronie SEVROLL) za robocizne zapłaciliśmy 500zł i w sumie szafa o wymiarach wys:2,40m szer 2,50m głębokość 70 cm kosztowała nas 1200zł a wyglądem nie odbiega od komandora!!!

Czw Kwi 20, 2006 08:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
woman
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 29 Wrz 2003
Skad: Śląsk

Post Odpowiedz z cytatem
INDECO

http://mati2007.blogspot.com
Sob Kwi 22, 2006 15:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
ewulka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 16 Lis 2004
Skad: WAWA

Post Odpowiedz z cytatem
Robiłam ostatnio szafę w sypialni taką aby zamknąć biurko w środku wraz ze wszystkimi papierami . Wyceniona została ok 3500 zł , ja zapłaciłam sporo mniej . Robiłam w Komandorze

Sro Kwi 26, 2006 09:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Chantelle
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 13 Lut 2006
Skad: UK

Post Odpowiedz z cytatem
Indeco nam wycenilo na 3900 zl a Komandor na 3200zl , szafa zwykla z lustrami. Ale na cos trzeba sie zdecydowac!
Czw Kwi 27, 2006 22:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
martah
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 02 Sty 2004
Skad: warszawa

Post Re: Szafa do zabudowy Odpowiedz z cytatem
Chantelle napisala:
Hejka,
Dziewczeta, ktora z Was robila, (zamawiala) w ostatnim czasie zabudowana szafe (moja do sypialni), mozecie cos polecic .?
Jedyne co znalzlam jest firma Komandor, ale wycenili szafe na 3,800 zl !! Confused

Pozdrawiam

to i tak nie dużo. ja mam Senatora w przedpokoju - z zaciemnianym lustrem i z rattanem - kosztowłą 5 tys

mój słodki Kajetan

Mama Kajetana i Zuzanki
Pia Kwi 28, 2006 10:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
tynka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 04 Kwi 2005
Skad: Moja wieś:-)

Post Odpowiedz z cytatem
Boziu, jak widze te ceny... to chyba znów przycisnę męża do rękodzielnictwa grin.gif W obecnym mieszkaniu sam zrobił szafę i jest super, do nowego potrzebujemy 3-4, a nie mam w tej chwili wolnych 20 tysiaków grin.gif

Szafa hand made by husband to koszt max. 1500 zł.

Pia Kwi 28, 2006 11:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Elizab
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 08 Kwi 2006

Post Odpowiedz z cytatem
WIESZ JA ROBIłAM U TZW. "ZłOTEJ RąCZKI" I JESTEM BARDZO ZADOWALONA. MóJ Mąż TAKżE, A O BARDZO WAżNE. A Z KONTA UBYłO 1600 Zł A NIE 3800. Smile

Nie Maj 07, 2006 19:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
katna
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 17 Mar 2006

Post Odpowiedz z cytatem
indeco - my mamy z takie firmy, koszt 1200zl, ale tylko jest nam drążek na wieszaki a gora cala, to pawlacz. szerkosc szfy to 120cm, takze wcale nie duza.
Pon Maj 08, 2006 11:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Arletka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 17 Cze 2003
Skad: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
ja ostatnio robiłam umeblowanie przedpokoju i szafa z zaciemnianymi lustrami (a wiadomo ze to podraza duzo szafę)-w srodku półeczki, drazki itd. plus 4 szafki pawlaczowe i jedna duza szafka na buty kosztowały nas 2100 zł...ale to był własnie znajomy złota rączka i specjalnie przyjechał do Krakowa ( e tej cenie tez benzyna).... grin.gif

Wto Maj 09, 2006 08:15 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
szafy na wymiar są drogie, nasza też kosztowała sporo

pomocne wskazĂłwki
Pia Paz 06, 2017 13:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach