Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Płytki do kuchni
Idz do strony 1, 2  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Płytki do kuchni
Autor Wiadomosc
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002
Skad: Warszawa

Post Płytki do kuchni Odpowiedz z cytatem
Czy glazura do kuchni (na ścianę) musi być specjalna kuchenna? Czy niekoniecznie?
I gdzie można w W-wie zobaczyć naprawdę fajne płytki - NIE beżowe, NIE matowe, BEZ dekorów z żywnością i flaszkami? Bo takie to są wszędzie i zlały już mi się zupełnie w jedną wielką beżową płytę hahaha
Najlepiej w żywym kolorze (marzy mi się butelkowa zieleń, a może czerwień, może lazur, a może żółty?), błyszczące?

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Czw Maj 04, 2006 20:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
MadziaS
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 31 Maj 2002
Skad: WN

Post Odpowiedz z cytatem
nie wiem, czy moja glazura jest kuchenna???? chyba nie.

mam półmat w kolorze ceglastym Smile duże płytki. Kupowalismy na Bartyckiej, chyba w Arcerze, ale głowy nie dam.
Czw Maj 04, 2006 21:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
mycha
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 10 Kwi 2004
Skad: stolica

Post Odpowiedz z cytatem
OPEX - mają duży wybór, zresztą nie tylko płytek Wink
Też wybrałam niekuchenne, ale beżowe Wink
Czw Maj 04, 2006 21:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
Ja do beżu nic nie mam ogólnie (chociaż kiedyś miałam). ALe po długich poszukiwaniach zaczynam mieć powoli coś do takich płytek 10x10 w beżu z motywami kuchennymi - niezaleznie od tego, czy kosztują 50 czy 500 zł, wyglądają identycznie Confused

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Czw Maj 04, 2006 21:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
MadziaS
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 31 Maj 2002
Skad: WN

Post Odpowiedz z cytatem
motywów typu gąsior z kiścią czegoś tam tez nie lubię Smile

moje płytki mają chyba 20x20
Czw Maj 04, 2006 21:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
Mi się podoba np. to, ale z kolei obawiałabym się o praktyczność mozaiki - te wszystkie fugi, w które może wdzierać się brud boje sie

Czw Maj 04, 2006 21:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
mycha
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
A ja do beżu a i owszem nie przepadam, takze walczę z moim mężem który ma zapędy na beżową brązową łazienkę Wink
ale akurat do kuchni najbardziej mi takie pasują - i bynajmniej nie są to 10x10.
Wybrałam takie same na ściany jak na podłogę więc będą to duże płyty - za kilka dni będą w domu to postaram się wstawić fotkę.
Czw Maj 04, 2006 21:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
Mycha, ja też tępiłam beżowe łazienki, ale mąż mnie przekonał i jedna będzie brązowo-beżowa-ecru lol.gif I zaczęła mi się podobać.

Czw Maj 04, 2006 21:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
mycha
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
KasiaL napisala:
Mycha, ja też tępiłam beżowe łazienki, ale mąż mnie przekonał i jedna będzie brązowo-beżowa-ecru lol.gif I zaczęła mi się podobać.

Rany mamy chyba tego samego męża Wink

Moja łazienka będzie biało niebieska - natomiast mąż zdecydowanie celuje w beże - także niewykluczone że będę musiała ulec Wink
Czw Maj 04, 2006 21:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Agusia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 28 Lis 2002

Post Odpowiedz z cytatem
mam najtansze plytki ekri, nie matowe
ale sa w prostokacie i ulozone w cegielke co daje efekt "innosci"... w mojej kuchni to okap mial zrobic furore, a zrobily to plytki, zupelnym przypadkiem.
Czw Maj 04, 2006 21:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
mycha napisala:
KasiaL napisala:

Rany mamy chyba tego samego męża Wink

Moja łazienka będzie biało niebieska - natomiast mąż zdecydowanie celuje w beże - także niewykluczone że będę musiała ulec Wink

Mam tę przewagę, że mam dwie Wink Jedna będzie w beżach etc. a druga niebieska lol.gif Z dodatkiem bieli i grafitu.

Czw Maj 04, 2006 21:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Arwena
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 06 Cze 2002
Skad: KrakĂłw

Post Odpowiedz z cytatem
Mam szarobiałe, 10x10, łazienkowe, bez dekorów. Matowe wink.gif Świetnie na ścianie w kuchni wyglądają duże łazienkowe błyszczące gresy, typu np. 60x20 cm. Jaki będziesz miała kolor mebli?

05.11.2012-05.05.2013: 65 kg->53 kg, BMI 23.9->19.5, r. 40/42->34/36.
Pia Maj 05, 2006 10:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Madi
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 10 Lut 2005
Skad: Warszawa/Biała Podlaska

Post Odpowiedz z cytatem
mycha napisala:
OPEX - mają duży wybór, zresztą nie tylko płytek Wink

yes
też wybrałam beżowe, kuchenne z motywem kwiatowym, ale jaśniutkim także prawie nie widać. Dekorów nie ma, bo nie dojechały na czas Sad
Pia Maj 05, 2006 11:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
Arwena napisala:
Mam szarobiałe, 10x10, łazienkowe, bez dekorów. Matowe wink.gif Świetnie na ścianie w kuchni wyglądają duże łazienkowe błyszczące gresy, typu np. 60x20 cm. Jaki będziesz miała kolor mebli?

Ciemny brąz.

Właśnie w Czterech Kątach - Kuchnia zobaczyłam cudne wielkie pomarańczowe płytki Villeroy & Bosch i nawet bardzo drogie nie są (tanie też nie, ale da się przeżyć).

Pia Maj 05, 2006 12:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Arwena
Adminka
Adminka

Post Odpowiedz z cytatem
Trochę wzorów błyszczących płytek w żywych kolorach i bez nieśmiertelnych marmurków ma Paradyż.

Podoba mi się np. ta mozaika:

Pia Maj 05, 2006 15:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
Jeszcze kolekcja majolika Tubądzina, ale muszę na żywo zobaczć - orgia kolorów Smile

http://www.tubadzin.pl/html/kolekcja.php?id=128

Pia Maj 05, 2006 18:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
maarthaa
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 16 Wrz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
ja mam takie duże 30X50

w poziomie

akurat beżowe mi pasowały ale takie małe 10X10 mi się znudziły
w poprzedniej kuchni miałam małe błyszczące białe 10X10 właśnie - dzięki temu że były śliskie rewelacyjnie się czyściły smile.gif

a propos mozaiki - jakby zaimpregnować fugi to by się tak nie syfiły Smile
Pia Maj 05, 2006 19:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Adres AIM Numer ICQ
Arwena
Adminka
Adminka

Post Odpowiedz z cytatem
KasiaL napisala:
Jeszcze kolekcja majolika Tubądzina, ale muszę na żywo zobaczć - orgia kolorów Smile

http://www.tubadzin.pl/html/kolekcja.php?id=128

spoko

A fugi przy mozaice możesz impregnować tym:

Sob Maj 06, 2006 12:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Pati
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 08 Cze 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Kasiu - jeśli chcesz mieć jakis zdecydowany kolor płytek zamiast beżowego to polecam takie w kolorze ceglastym 15x15 jakiejś włoskiej firmy (niestety nie pamietam nazwy) - na pewno są w firmie Omnicom (mają chyba swoje stoisko w TTW Opex i pewnie na Bartckiej, jak również w Pruszkowie na Jerozolimskich 433 - tam je widziałam na ekspozytorze).
Takie płytki (wyglądają jak "przecierane") ma ułozone w karo brat mojego męża i przyznam, że wyglądają bardzo ładnie i ciekawie Wink

Sob Maj 06, 2006 17:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Chantelle
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 12 Lut 2006
Skad: UK

Post Odpowiedz z cytatem
A moze zamiast jakichkolwiek plytek w kuchni, dac cos na ksztalt takiej blachy kuchennej, miedzy zakonczeniem sciany blatu a szafkami wiszacymi ?
Ja \sie zdecydowalam na takiej rozwiazanie w kuchni, duzo bardziej estetyczne, lepiej utrzymac czystosc i wyglada nowoczesnie.
Nie Maj 07, 2006 13:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony 1, 2  Nastepna
Strona 1 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach