Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
PCO
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
PCO
Autor Wiadomosc
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 11 Sty 2005

Post Odpowiedz z cytatem
Klaudynka napisala:
może Ľle sie wyrazilam z tym leczeniem, chodzilo mi bardziej o to, ze skoro juz sie ma PCO to nie mozna sie go pozbyc od tak, bior±c leki - hormony, bo ono i tak bedzie..... Mozna jedynie pomoc naturze i sobie sterujac owolucja i majac ja pod "kontrola".

No nie, pozbyć się go nie pozbędziesz, ale zarówno podczas starań jak i okresu kiedy się nie starasz podaje się hormony. W każdym przypadku z innych powodów, ale jednak... wink.gif Więc może doktor chciał Ci wła¶nie hormonami wspomóc owulację, a nie podawać antykoncepty...? wink.gif
Czw Lis 06, 2008 19:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Klaudynka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 07 Mar 2005
Skad: Częstochowa

Post Odpowiedz z cytatem
kasik31 napisala:
Klaudynka napisala:
może Ľle sie wyrazilam z tym leczeniem, chodzilo mi bardziej o to, ze skoro juz sie ma PCO to nie mozna sie go pozbyc od tak, bior±c leki - hormony, bo ono i tak bedzie..... Mozna jedynie pomoc naturze i sobie sterujac owolucja i majac ja pod "kontrola".

No nie, pozbyć się go nie pozbędziesz, ale zarówno podczas starań jak i okresu kiedy się nie starasz podaje się hormony. W każdym przypadku z innych powodów, ale jednak... wink.gif Więc może doktor chciał Ci wła¶nie hormonami wspomóc owulację, a nie podawać antykoncepty...? wink.gif

nie wiem co chcial, i w sumie juz mnie to jakos malo interesuje Embarassed , bo w koncu mam to, co chcialam i o czym marzylam - mam swoja/nasza Ukochana Fasolkę Wink

I tego samego zycze innym PCO-wiczka i nie tylko!!

"Boże,pozwól mi zaakceptować swoje cechy bez względu na to,jak bardzo s± dobre"
Czw Lis 06, 2008 19:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach